Have any questions? 
naprawa alternatorów Kraśnik

contact@mail.com
naprawa rozruszników Kraśnik

+080 0444 333 444
 
 
 

O firmie

O naszej firmie

TURBO-CAR KRYSTIAN JANUSZEK

Wiodącą działalnością naszej firmy jest naprawa i regeneracja rozruszników i alternatorów do samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn rolniczych. Posiadamy duży asortyment części co znacznie przyśpiesza czas naprawy.

Zapraszamy do nas:

Kowalin 14
23-200 Kraśnik

Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Zapraszamy

Wysoka jakość

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się elektromechaniką pojazdową i szukają solidnego partnera. Rabaty dla warsztatów i sklepów.
W warsztacie Turbo-Car podejmujemy się skutecznych napraw alternatorów i rozruszników zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych oraz maszyn budowlanych i rolniczych. Zatrudnieni mechanicy, którzy bazują na dużym doświadczeniu i wiedzy, zajmują się także regeneracją alternatorów. W skład naszych specjalistycznych usług wchodzi modernizacja rozrusznika. Diagnostyka uszkodzonych części jest przeprowadzana przez nas niezwykle rzetelnie, po czym dostarczamy klientowi pełen kosztorys napraw. Dbamy o transparentność transakcji od samego początku kontaktu z Państwem.

Najlepsze części

Pracujemy, używając wyłącznie specjalistycznego sprzętu i narzędzi, dzięki którym możemy sprawnie naprawić uszkodzone części. Co więcej, zajmujemy się sprzedażą nowych oraz używanych alternatorów czy też rozruszników. Posiadamy także szeroki wybór części do nich. W naszej ofercie znajdują się także:

  • przekładnie rozruszników
  • bieżnie
  • szczotki rozruszników
  • szczotki alternatorów
  • bendiksy

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy możliwie jak najszybciej

Kontakt wymiana akumulatorów Kraśnik